Naše lekce

LEKCE PRO DĚTI:
– trampolínky (od 3 let)
– pohybové hry (od 2 let)
– dětské výtvarné dílničky (od 2 let)
– šátky pro děti (od 6 let)
– Fitbox pro děti (3-7 let) (7-12 let)
– tanečky (od 3 let)
– hravá angličtina (od 2 a 3 let) KURZ
– atletická přípravka (2-4 roky) KURZ

Dětské lekce

RANNÍ LEKCE:
Ve spolupráci se SportStudiem Prima Vám každé ráno nabízíme jedinečnou nabídku lekcí:
TABATA – intervalový trénink, který Vás bude bavit
PILATES – kompletní strečink a posílení těla v pomalém tempu
FITBALL TABATA – intervalové cvičení na velkých balónech, bez velkého poskakování a tvrdých dopadů
BODYFORM –  cvičení aerobního charakteru, které obsahuje jednoduché krokové variace. Hodina také obsahuje posilovací bloky, zaměřené na problémové partie. Cvičí se s nejrůznějšími pomůckami nebo i bez nich.
STEP AEROBIC – klasická aerobní hodina s využitím choreografií na stepech
POSILOVACÍ LEKCE PRO MAMINKY A DĚTI – pokud nemáte hlídání, ale chcete začít pracovat na své postavě a kondici – toto je lekce přímo pro Vás. Na tyto posilovací lekce je možné (až žádoucí) vzít si své dítko. Děti si společně pohrají (někdy i pobrečí – to je běžné), maminky si zacvičí a všichni odchází spokojeně domů.

Posilovací lekce pro maminky a děti

ODPOLEDNÍ LEKCE:

TRAMPOLÍNY:
Aerobní lekce na speciálních trampolínách s řidítky. Lekce je založena na rytmické hudbě, kterou dokresluje velké množství prvků. Na této lekci spálíte kalorie a posílíte problémové partie. Trampolínky jsou určené všem – začátečníkům i pokročilým.

Trampolíny

ODPOROVÁ LANA & FIT SLIDE:
Zkusili jste si někdy bungee jump (skok na laně)? Jestli ano, víte trošku o čem tento trénink je, pokud ne, poznáte hned po pár minutách. Výpady, dřepy, skoky i kliky, zkrátka všechny cviky, co znáte, ale tak jak je neznáte! Vaše tělo dostane nový rozměr pohybu, svaly úplně nový impuls a posilování Vás zase začne bavit.
A co že je to ten Fit Slide? Zkoušeli jste doma, během covidové doby, při cvičení použít hadříky a klouzat s nimi po zemi? Tak přesně na stejném principu je založeno cvičení Fit Slide. Výhodou této pomůcky je velká variabilita a rozsah cviků. Disky jsou velmi zábavnou, ale také účinnou pomůckou pro posílení celého těla. Během hodiny se pobavíme a zároveň dáme odpočinout našim kloubům od otřesů a tvrdých dopadů.

Odporová lana

JÓGA V ŠÁTCÍCH:
Tento druh cvičení najdete po světe s různými názvy, my jsme zvolili „obyčejný“ český. Jde o lekci jógy, klidné a pohodové, v zavěšených šátcích. Cviky jsou různé náročnosti, ale není se čeho bát. Lekce jsou otevřené a přístupné jak začátečníkům, tak pokročilým.

AKROBACIE V ŠÁTCÍCH:
Druhá varianta lekce v šátcích, trošku více akrobatická ale neméně zajímavá. Vhodná pro mírně pokročilé „letce“.

Jóga v šátcích

FITBOX IBFF:
Velmi oblíbená aerobní lekce plná kopů a úderů z různých stylů bojových umění. Během lekcí nedochází k žádnému kontaktu, kontakt je pouze s fitboxovým totemem. Kopy a údery nejsou v žádných složitých choreografiích, maximálně jsou spojeny do krátkých kombinací. Posilování problémových partií je samozřejmostí.

FitBOX

VEČERNÍ JÓGA:
Pomalá a klidná lekce, založená na jógových principech, ovšem zjemněná silou dechu, prací s pomůckami (často se šátky) a jemnou protahovací flow.

Jemná jóga

DANCE JÓGA:
Dance jógu tvoří pozice z power jógy, které jsou různě pospojovány tanečními prvky. Při dance józe nezůstáváte dlouho ve výdržích, ale svižně a plynule přecházíte do další pozice.

Dance jóga

POHYBLIVÉ TĚLO:
Tréninky zaměřené na protažení svalů, zvýšení rozsahu kloubů a zlepšení mobility celého těla.

Pohyblivé tělo

DRUMS FIT:
Tato lekce je nejzábavnější formou cvičení. Paličkami na bubny bubnujete do fitballu v různém tempu a různých pozicích. Ani o tom nevíte a během lekce uděláte až 500 dřepů, výpadů a podobně. Ideální propojení muziky a pohybu.

Drums fit

VÝTVARNÉ DÍLNIČKY:
Jedna z dětmi velmi oblíbených aktivit. Výjimečně se nejedná o aktivitu pohybovou, ale manuální. Každá dílnička je zaměřena na jinou příležitost (roční období, významné dny a podobně). Všechny pomůcky máme připravené, stačí jen dorazit ve starším oblečení pro případné zašpinění.

výtvarné dílničky